Dažnai užduodami klausimai

1. KAIP PARUOŠTI PAVIRŠIŲ PRIEMONĖS DENGIMUI?
Paviršius turi būti visiškai švarus, neriebus ir sausas. Nešvarumus reikia pašalinti įprastinėmis valymo priemonėmis. 
Pasirinktą Hendlex priemonę reikia suplakti ir tolygiai paskirstyti ant paviršiaus kempine, voleliu ir užpurškiant, palaukti apie 10-15 min. kol nudžius ir nublizginti.
Po priemonės naudojimo 4 valandas paviršius negali turėti kontakto su vandeniu. Danga susiformuoja per 24 valandas.

Su kuo geriau paskirstyti priemonę ant paviršiaus?
Priemonę, priklausomai nuo dengiamo paviršiaus, rekomenduojame paskirstyti kempine, voleliu ar užpurškiant. Kempine galime dengti mažesnius plotus, tokius kaip kriauklės, dušo kabinos, plytelės. Didesnius plotus, tokius kaip grindys, patogiau dengti voleliu. Dengiant akmens ar medžio paviršius rekomenduojame priemonę užpurkšti.

Kaip dažnai reikia paviršius dengti nano danga?
Kaip dažnai reikės nano dangą atnaujinti priklauso nuo daugelio veiksnių, o ypač nuo aplinkos. Ant rečiau valomo paviršiaus nano danga išlieka ilgiau. Danga gali išlikti: keramikai – 1  – 3 metus, stiklui – 1- 5 metus, medžiui, akmeniui – virš 5 metų (danga buvo išbandyta kol kas tik 5 metus).

Ar priemonės dengimui nekenkia šaltis?
Tinkama temperatūra priemonės dengimui yra 5°C – 45°C. Nenaudokite priemonės aukštesnėje arba žemesnėje temperatūroje! Dengiant priemonę žemesnėje temperatūroje, negaunamas reikiamas efektas, nes blogai susiformuoja ant paviršiaus dengiama danga. Rekomenduojama dengti kuo aukštesnėje temperatūroje.

Kokios sąlygos reikalingos, kad priemonė gerai išdžiūtų?
Džiūvimo etapas priemonei yra labai svarbus. Tinkama temperatūra yra 5°C – 45°C. Nenaudokite priemonės aukštesnėje arba žemesnėje temperatūroje! Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Po priemonės naudojimo 4 valandas paviršius negali kontaktuoti su vandeniu. Danga pilnai susiformuoja per 24 valandas. Galimas ir trumpesnis džiūvimo laikas. Tai priklauso nuo paviršiaus, kurį Jūs dengiate (pvz. medis džiūsta ilgiau nei keramika).

Ar reikia nublizginti padengtą dangą?
Taip. Dangą rekomenduojama  nublizginti  po padengimo praėjus 10-15 min. Jei paliksite nenublizgintą dangą ilgesniam laikui, vėliau ją nublizginti bus sunkiau. Medžio ir akmens blizginti nereikia! Dangos nuo rasojimo taip pat nereikia blizginti!

Ar padengus nano danga paviršius pasidaro slidus?
Padengtas nano danga paviršius netampa slidus.

Ar įprastinės valymo priemonės gali sugadinti nano dangą? Kokios?
Didžiausią  neigiamą  poveikį dangai turi stiprūs, tensidų turintys valikliai, kurie pažeidžia dangą. Taip pat, dangai gali pakenkti aštrios valymo priemonės (šiurkšti kempinė, aštrus šveistukas).


2. KAIP PADENGTI SKIRTINGUS PAVIRŠIUS (STIKLĄ, BETONĄ, MEDĮ)? 
Stiklo, keramikos, metalo padengimas: paviršius turi būti visiškai švarus, neriebus ir sausas. Nešvarumus reikia pašalinti įprastinėmis valymo priemonėmis. Stiklui, keramikai ir metalui skirtą priemonę reikia suplakti ir padengti kempine, tolygiai paskirstant ant paviršiaus, palaukti apie 10-15 min. kol nudžius, nublizginti.
Po priemonės panaudojimo, 4 valandas paviršius negali kontaktuoti su vandeniui. Danga pilnai susiformuoja per 24 valandas.
Betono, akmens, medžio dengimas: paviršius turi būti visiškai švarus, neriebus ir sausas. Didelius nešvarumus reikia pašalinti įprastinėmis valymo priemonėmis. Parinktą pagal paviršių dengiamą priemonę suplakti ir užpurkšti, tolygiai paskirstant ant paviršiaus. Nublizginti nereikia.
Po priemonės panaudojimo, 4 valandas paviršius negali kontaktuoti su vandeniu. Danga pilnai susiformuoja per 24 valandas. Nublizginti nereikia.

Kuriuos paviršius geriau būtų padengti daugiau nei vieną kartą?
Keletą kartų dengiami tik medžio, betono ir akmens paviršiai. Paviršių padengus pirmą kartą nereikėtų laukti kol priemonė visiškai išdžius ir iš karto dengti antrą sluoksnį.


3. AR PRIEMONĖ APSAUGO PAVIRŠIŲ NUO PELĖSIŲ?
Taip, nano danga apsaugo paviršius nuo drėgmės ir užkerta sąlygas pelėsių atsiradimui.


4. AR DANGA APSAUGO NUO UV SPINDULIŲ?
Taip, nano danga apsaugo paviršius nuo UV spindulių.


5. KURI PRIEMONĖ TINKA PADENGTI ŠALDYTUVO VIDŲ?
Šaldytuvo vidų galite padengti su Hendlex stiklui ir keramikai. Ji apsaugos šaldytuvo vidų nuo nemalonių kvapų atsiradimo, o ant sienelių nesikaups bakterijos.


6. AR ILGAI IŠLIEKA TEKSTILEI SKIRTO PRODUKTO KVAPAS?
Tekstilei skirta priemonė yra nematoma ir bekvapė.

Ar tekstilei skirta priemonė nepakeičia audinio spalvos?
Tekstilei skirta priemonė nepakeičia nei audinio spalvos, nei struktūros.

Ar tekstilei skirta priemonė nesukelia alergijos ir nekenkia vaikams?
Tai puiki priemonė auginat vaikus, nes ji nesukelia alergijos. Paviršiai padengti nano danga nekenksmingi odai ir aplinkai.