Garantijos ir grąžinimas

Prekėms įsigytoms internetu, įstatymai numato 7 d. grąžnimo laikotarpį, tačiau Jums suteiksime net 30 d. grąžinimo laikotarpį nuo prekių įsigyjimo. 

Galėsite pasirinkti: pakeisti prekę kita preke (kitomis prekėmis) arba grąžinti  prekę, ir mes grąžinsime Jums pinigus:

  • Prekių keitimas.  Jei norėsite keisti į kitą prekę – Jums reikės susisiekti su mumis el.paštu info@nanotechnologijos.lt arba paskambinti tel.: +370 646 11777 ir grąžinti mums nepakitusios išvaizdos, komplektacijos, bei originalioje pakuotėje netinkančią prekę, adresu: Ateities pl. 31, LT-52167 Kaunas. Gavę prekę įvertinsime ar ji nepakitusi ir išsiųsime naują. Kainų skirtumą jei reiks ir siuntimo išlaidas – prašysime padengti pavedimu, pagal naują sąskaitą faktūrą. Taip pat, jei pageidausite, mes už Jus iškviesime ir kurjerį.
  • Prekių ir pinigų grąžinimas. Jei norėsite prekę grąžinti Jums reikės susisiekti su mumis el.paštu:  info@nanotechnologijos.lt arba tel.:+370 646 11777 ir grąžinti mums prekę toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Grąžinama prekė turi būti pilnai sukomplektuota. Už prekės supakavimą atsakote Jūs. Prekė grąžinama adresu: Ateities pl. 31, LT-52167 Kaunas. Gavę prekę įvertinsime ar jos prekinė išvaizda nepakitusi ir jei viskas tvarkoje 1-5 d.d. laikotarpyje grąžinsime Jums pinigus. Prekes grąžinate Jūs savo transportu, taip pat, jei pageidausite, mes už Jus iškviesime ir kurjerį (ši paslauga Jums kainuos 4 EUR, t.y. Jums 4 EUR bus grąžinama mažesnė pinigų suma).