Prekių apmokėjimas

Garantuojame saugų prekių apmokėjimą, nes visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas. Esame Uždaroji Akcinė Bendrovė, kuri registruota LR juridinių asmenų registre ir visi duomenys viešai matomi ir prieinami.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite atsiskaityti:

  • Naudodamiesi elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymas el.bankininkyste – kai apmokate per savo e-banko sistemą, tarpininkaujant www.paysera.lt. Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant Pirkėjo naudojama el.bankininkystės sistema. Mūsų parduotuvėje Jūs už prekes galėsite sumokėti naudodamiesi: AB Swedbank, AB SEB bankas, Danske Bank, AB DNB bankas, Nordea Bank Lietuva ir kt. el. bankininkystės sistemomis. Tiesiog pasirinksite Jūsų naudojamo banko logotipą ir būsite nukreipti į norimo banko el. sistemą. Už prekes Jūs mokėsite ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvesite slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl mums Jūsų prisijungimo duomenys nebus žinomi. Saugumas garantuotas.
  • Naudodamiesi elektroniniais pinigais, bei kitomis internetinėmis mokėjimų sistemomis. Atsiskaitymas naudojantis elektroniniais pinigais, bei kitomis internetinėmis mokėjimų sistemomis, kai atsiskaitote Paysera elektroniniais pinigais, ar turimomis galimomis kreditinėmis kortelėmis.
  • Grynais pinigais prekes pristačiusiam kurjeriui. Atsiskaitymas grynaisiais, kai Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti ir grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  kurjeriui pristačius prekes. (Kurjeris: OMNIVA, paslauga kainuoja + 1,79 €).