Verslui

Mūsų tikslas - tai inovatyvių paviršiaus priežiūros produktų kūrimas. Naudodami nanotechnologijas, pritaikome aukštąsias technologijas tiek kasdieniame gyvenime, tiek įvairiose pramonės šakose.

 

Mūsų mokslininkai sukūrė aukštos kokybės produktų liniją, kurios tikslas - įvairių paviršių apsauga nuo žalingo aplinkos poveikio. Dangos skirtos automobilių kėbulo, stiklo, keramikos, pastatų apsaugai, medžiui, tekstilės gaminiams ir kitiems paviršiams. Esame inovatyvi kompanija, tad visi produktai yra nuolat tobulinami, siekiant sukurti aukščiausios kokybės produktų asortimentą.

 

Mes galime sukurti dangas specialiai Jūsų verslo poreikiams ar pritaikyti nanotechnologijas Jūsų esamiems gaminiams bei gamybos procesui. Turime verslo partnerių, kurie naudoja mūsų produktus ir jų komponentus įvairiose srityse: 

  • Plovyklos
  • Statybos pramonė
  • Valymo įmonės
  • Plytinės
  • Automobilių chemijos pramonė 

 

Siūlome fasavimo ir etiketavimo paslaugas. Mūsų produktus galime išpilstyti į jūsų pasirintą tarą. Drėgmei jautrias dangas fasuojame naudojant sauso pakavimo technologiją. Specialiai išdžiovintas argonas padidina dangų apsaugą nuo kontakto su drėgme. Taip užtikrinama aukšta sufasuoto produkto kokybė ir ilgas galiojimo laikas.

 

Konsultuojame savo klientus ir ieškome patikimo sprendimo. Esame suinteresuoti kliento sėkme, todėl vertiname partnerystę ir siekiame patikimų bei ilgalaikių partnerių.