UAB “Baltic Nano Technologies” yra aukštųjų technologijų įmonė Lietuvoje, kurianti ir gaminanti apsaugines nanodangas įvairiems paviršiams.

Įmonė įkurta 2007 metais. Pirmieji atidarėme nanotechnologinių produktų internetinę parduotuvę Lietuvoje ir pristatėme naujausius ir pažangiausius produktus paviršių apsaugai.

2011 – 2013 m. UAB „Baltic nano technologies“ kartu su Kauno Technologijos Universitetu įgyvendino projektą „Pažangių nanotechnologijos hidrofobinių dangų sukūrimo mokslinių tyrimų projektas“ pagal Lietuvos 2011-2013 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos panaudojimo priemonę „Intelektas LT“. Bendra jo vertė – 185 501 €.

Nuo 2013 metų UAB “Baltic Nano Technologies” rinkai pristatė sukurtus naujus inovatyvius produktus HENDLEX, kurie skirti apsaugoti įvairius paviršius nuo žalingo aplinkos poveikio. HENDLEX produktai yra nuolat tobulinami, siekant atitikti klientų lūkesčius bei užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę. Įmonė nuolat atlieka mokslinius tyrimus, kartu bendradarbiaudama su Kauno Technologijos Universitetu.

Mūsų pagrindinis tikslas – kurti ir gaminti inovatyvius paviršių priežiūros produktus, konsultuoti klientus nanotechnologijos klausimais ir teikti profesionalias paslaugas plačiam klientų ratui. Daug dėmesio skiriame naujausioms technologijoms ir ekologijai.

Įmonės teikiamos paslaugos:
Nanotechnologinių produktų gamyba;
Nano komponentų panaudojimas kitų produktų gamyboje;
Technologiniai sprendimai įmonėms, naudojant nanotechnologijas;

Siekdami nuolat tobulėti ir dalintis sukauptomis žiniomis tiek su kompanijos klientais, tiek su verslo partneriais, nuolat atliekame įvairius tyrimus, keliame klientų aptarnavimo ir paslaugų kokybę bei darbuotojų kvalifikaciją. Tikime, jog investuodami į žmones ir jų žinias, investuojame ir į verslo progresą.